UAB „Transdovis“ Kontaktai

Bendras tel.: +370 41 598080

Faksas.: +370 41 598088

El. paštas: info@transdovis.lt

Atstovas Vokietijoje

Jakob Tielmann

Mob.: + 491 727 130158

El. paštas: jakob.tielmann@gmail.com

Generalinis direktorius

Sigitas Gideika

Tel.: +370 655 71981

El. paštas: sigitas@transdovis.lt

Direktorius

Linas Petraitis

Tel.: +370 41 598209

Tel.: +370 698 30560

El. paštas: direktorius@transdovis.lt

Transporto direktorius

Andrius Kukanauskas

Tel.: +370 41 598208

Tel.: +370 656 13255

El. paštas: andrius.kukanauskas@transdovis.lt

Vadybininkai

Laura Paulavičiūtė

Tel.: +370 41 598082

Tel.: +370 652 55952

El. paštas: laura.p@transdovis.lt

Kęstutis Songaila

Tel.: +370 41 598086

Tel.: +370 687 81168

El. paštas: transportas@transdovis.lt

Audrius Kanauka

Tel.: +370 41 598015

Tel.: +370 652 16825

El. paštas: audrius@transdovis.lt

Artūras Kazbaras

Tel.: +370 415 98084

Tel.: +370 698 72340

El. paštas: arturas.kazbaras@transdovis.lt

Buhalterija

Tel.: +370 41 598083

El. paštas: buhalterija@transdovis.lt

REKVIZITAI

UAB „Transdovis“

Adresas: Lingailių g. 5, LT-79241 Šiauliai

Įm. kodas: 145610087

PVM kodas: LT456100811

DARBO LAIKAS

Pirmadienį – Penktadienį: 08.00 val. – 17.00 val.

UAB „Autostilsas“ Kontaktai

Serviso paslaugų užsakymas:

Tel.: +370 41 502 184

Tel.: +370 65613382

Faksas: +370 41 502 185

El. paštas: servisas@autostilsas.lt

Svetainė: www.autostilsas.lt

REKVIZITAI

UAB „Autostilsas“

Adresas: Lingailių g. 8, LT-79241 Šiauliai

Įm. kodas: 303200226

PVM kodas: LT100008184912

DARBO LAIKAS

Pirmadienį – Šeštadienį: 8.00 val. – 19.00 val.

Sekmadienį: 8.00 val. – 17.00 val.

Kaip rasti mūsų biurą ir servisą?

UAB „Transdovis“

UAB „Autostilsas“

UAB „Transdovis“ Kontaktai

Administracija

Bendras tel.: +370 41 598080

Faksas.: +370 41 598088

El. paštas: info@transdovis.lt

Generalinis direktorius

Sigitas Gideika

Tel. 8-655-71981

El. paštas: sigitas@transdovis.lt

Direktorius

Linas Petraitis

Tel. 8-41-598209

Tel. 8-698-30560

El. p. direktorius@transdovis.lt

Technikos vadovas

Andrius Kukanauskas

Tel. 8-41-598208

Tel. 8-656-13255

El. p. andrius.kukanauskas@transdovis.lt

Vadybininkai

Irmantas Nevadomskis

Tel. 8-41-598082

Tel. 8-655-20962

El. p: irmantas@transdovis.lt

Kęstutis Songaila

Tel. 8-41-598086

Tel. 8-687-81168

El. p: transportas@transdovis.lt

Audrius Kanauka

Tel. 8-41-598015

Tel. 8-652-16825

El. p: audrius@transdovis.lt

Paulius Orvydas

Tel. 8-415-98084

Tel. 8-655-50112

El. p: paulius.orvydas@transdovis.lt

Buhalterija

Tel. 8-41-598083

El. p. buhalterija@transdovis.lt

Rekvizitai

UAB „Transdovis“

Adresas: Lingailių g. 5, LT-79241 Šiauliai

Įm. kodas: 145610087

PVM kodas: LT456100811

UAB „Autostilsas“ Kontaktai

Serviso paslaugų užsakymas:

Tel.: +370 41 502 184

Tel.: +370 65613382

Faksas: +370 41 502 185

El. paštas: servisas@autostilsas.lt

Svetainė: www.autostilsas.lt

Rekvizitai

UAB “Autostilsas”

Adresas: Lingailių g. 5a, LT-79241 Šiauliai

Įm. kodas: 303200226

PVM kodas: LT100008184912

Darbo laikas

Pirmadienį – Šeštadienį: 8.00 val. – 20.00 val.